• • Twilight Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


- ahol a két világ összekapcsolódik -
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jasper 'Whitlock' Hale Cullen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jasper Hale Cullen

Jasper Hale Cullen


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Nov. 29.

Jasper 'Whitlock' Hale Cullen Empty
TémanyitásTárgy: Jasper 'Whitlock' Hale Cullen   Jasper 'Whitlock' Hale Cullen EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 10:12 am

Jasper Hale Cullen


--------------------------------------------------------------------------------------------
"Tudod vannak helyek a világban,melyek kívánatosabbak számunkra, mint mások. Olyan helyek, ahol kevésbé kell fékeznünk magunkat, és mégis elkerülhetjük a lelepleződést."


20 + kb. 130 || vámpír || Jackson Rathbone

Elszakadva Petertől és Charlotte-tól az erdőben bolyongtam céltalanul, mikor felbukkant egy ismeretlen fajtám béli lány. Haja rövid, sötét volt és az égnek meredezett. Arca bájos, szája sarkában egy aprócska mosoly bujkált. Szemei feketék, akárcsak nekem - bizonyára ő sem táplálkozott már egy jó ideje. Tekintete pár másodpercre elhomályosodott, mintha nem is itt lenne, majd újra éles lett és büszke. Közelebb lépve hozzám szólásra nyitotta tökéletes ajkát, de nem szólt semmit, csak elmosolyodott és aprót rázott fején válaszul értetlen tekintetemre. Jobban szemügyre vett, mutatóujját felemelte csendre intve engem, mikor egy kérdést akartam feltenni neki, ami így hangzott volna: „Ki vagy te?” Ehelyett tett felém újabb két lépést, és válaszolt ki nem mondott kérdésemre.
-Az újdonsült társad vagyok. – vigyorgott sokat mondóan
Éreztem egyre erősebb büszkeségét, de az okára nem tudtam rájönni.
-Ezt meg hogy érted? – motyogtam
-Jövőbelátó képességek. – mutatott halántékára – Láttalak néhány napja. Azóta megállás nélkül futottam, mígnem – végül megleltelek.
-Szóval erre ez a fene nagy büszkeség. – mondtam még mindig értetlenül
A lány nagyon csinos volt, kecsesen lépegetett föl és le két fa között, és erősen koncentrált valamire. Két ujját halántékához szorította, arca fáradt és elgyötört. Míg ő próbált „látni”, bennem kérdések fogalmazódtak meg. Egy társ… nekem? Furcsa volt elképzelni, hogy ez a gyönyörű vámpír lenne az én társam. Talán nekem szánta a sors? Miért érdemelnék én egy ilyen bájos teremtést? Hirtelen rám emelte tekintetét és összevonta szemöldökeit.
-Alice vagyok. – nyújtotta felém apró kezét – Te pedig… - kezdte volna, de szavába vágtam
-Jasper Whitlock. - egyenesedtem ki hanyag testtartásomból – Mire koncentráltál ennyire az imént? – kíváncsiskodtam
-Egy homályos látomás férkőzik az elmémbe mióta téged kutatlak. Egész idáig nem sikerült elkapnom, de most…
Szemeit behunyta, orrát ráncolta egy percen keresztül, végül hatalmas vigyor ült ki arcára. Szemei felpattantak, ám most a büszkeség mellé egy kis öröm is vegyült.
-Sikerült! – énekelte magas hangon – Egy háromtagú vámpír család Forksban. Hozzájuk fogunk elmenni. – jelentette ki
-Fogunk? Úgy érted…
-Pontosan. Velem kell jönnöd. Ők… segítenek majd rajtunk, bízz bennem. - harsogta
Megragadta a kezem, és rohanni kezdtünk a sűrű erdőben. Közben folyamatosan csacsogott Cullenékról, akik a megszokottól teljesen eltérő életmódon élnek: Állati vérrel táplálkoznak. Szemeim fennakadtak itt egy pillanatig, nagyon furcsának találtam. Soha nem jutott még ezelőtt eszembe, hogy ne öljek embereket, soha nem találkoztam még hozzájuk hasonlókkal. Alice-szel megállás nélkül futottunk a Cullen klánhoz, hogy csatlakozhassunk hozzájuk. Habár Alice idegen volt nekem, mégis megbíztam benne – mintha mindig is ismertem volna. Végre kezdtem az élet napos oldalát nézni…




Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
.: Vámpír :.
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2011. Aug. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahol én akarom.

Jasper 'Whitlock' Hale Cullen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasper 'Whitlock' Hale Cullen   Jasper 'Whitlock' Hale Cullen EmptyPént. Dec. 02, 2011 1:40 am

ELFOGADVA.
----------------------------------------------------------
Üdv köztünk katona!
Csatlakozz nyugodtan hozzánk. ( :
Vissza az elejére Go down
 
Jasper 'Whitlock' Hale Cullen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• • Twilight Diaries :: . karakterek . :: Vámpírok-
Ugrás: